Цікаво знати

Найкращі драбини трансформери

При проведенні ремонтів зовні та всередині приміщень, у будівельній сфері обов’язково знадобиться пристрій для зручного та безпечного проведення робіт на висоті. Правильний вибір сходів-трансформерів забезпечить вирішення будь-яких завдань як у побутових умовах, так і на професійному рівні.

Пристрій та види сходів

Сучасна модель «трансформер» є «гібридом», який поєднує функціональні можливості драбини та сходів приставного типу. Пристрій складається з кількох модулів, кількість яких становить від двох до чотирьох, з’єднаних шарнірами із замковим механізмом. Це дозволяє легко і швидко надавати конструкції необхідну геометричну форму у вигляді літер «Г», «П», «Л», «М». Основою пристосування є стабілізатори з пластиковими насадками на кінцях, що мають протиковзну поверхню. Це забезпечує стійкість виробу. Модулі виготовляють із нержавіючої сталі, алюмінію або металевого сплаву, у деяких моделях – зі склопластику. Сучасні моделі часто оснащуються додатковими механізмами, що значно розширює можливості їх застосування:

  • ролики – для швидкого та зручного переміщення обладнання; подовжують елементи – для роботи на об’єктах, які мають складну конфігурацію;
  • опори – підвищення стійкості пристосування;
  • гумові балансувальні накладки – встановлюються під час виконання робіт на нерівній поверхні;
  • наконечники – надягають на ніжки у разі, коли має бути експлуатація на м’якому грунті, вони підвищують стійкість виробу;
  • пристрої для фіксації інструментів – необхідні для зручного виконання робіт.

Виробники пропонують різні види пристроїв, найпопулярніші з них: у формі «Л» — надійно стоїть на підставі, використовується для виконання робіт в стелі, збору фруктів, прокладання комунікацій; «П» — може використовуватися як альтернатива невисоким будівельним риштуванням, має вигляд платформи і часто комплектується спеціальним настилом; з консольним елементом – при з’єднанні двох таких сходів виходить конструкція у формі «М», яка підходить для роботи кількох людей; “Г” – застосовується, коли необхідно виконувати роботи поблизу поверхні стіни, фасаду.

Які сходи-трансформери кращі?
У цьому випадку необхідно одразу визначитися, в яких умовах експлуатуватиметься виріб. Домашнє використання передбачає невисокі навантаження, професійне обладнання розраховане на інтенсивне застосування і, як правило, воно коштує дорожче. Крім того, є ціла низка інших відмінностей:

  • професійні вироби виготовляють із сталі, металевого сплаву чи склопластику, вони витримують навантаження до 150,0 кг, домашні пристрої розраховані на показник 100,0 кг;
  • товщина сталевих щаблів становить 1,0 мм, алюмінієвих – 1,5 мм; у профмоделей ширша
  • функціональність – пристосування для інструментів, гаки та полиці;
  • у промислових виробів один модуль вимикає від 4-х ступенів і більше, висота конструкції сягає восьми метрів, у домашніх – до шести метрів.

При виборі варто враховувати особливості матеріалу. Алюмінієві сходи в оренду відрізняються легкістю та міцністю, але можуть деформуватися під впливом великих навантажень, вони підходять для використання у побуті. Сталеві моделі мають підвищену міцність та більше важать, призначені для професіоналів. Оптимальний варіант – вироби зі сплаву, що поєднує властивості сталі та алюмінію. Моделі, виготовлені зі склопластику, призначені для виконання електромонтажних робіт у приміщенні та на відкритому повітрі. Сказати однозначно, який варіант краще неможливо, оскільки кожен вид виробу має конкретне призначення. Тому, обравши модель для вирішення певного завдання, слід звернути увагу на її виробника та якість.

Рейтинг сходів-трансформерів

Отже, найпопулярніші та затребувані трансформери:

HIGHER – вироби європейської якості за цілком прийнятною ціною, мають стійкість і застосовуються в різних сферах.
Практика – гідна конкуренція європейським виробам. Поєднує функціональність, практичність та цінову доступність.
WERK – пропонує рішення, які оптимально поєднують рівень якості та демократичну вартість. Вироби мають компактні габарити, міцну алюмінієву конструкцію та легко трансформуються.
Elkop – професійне обладнання найвищого цінового сегменту. Має доладний механізм, витримує до 1,5 ц навантаження, може використовуватися як звичайні сходи, і як драбини.
Biber – універсальний варіант, який має достатню міцність і підходить для виконання різних робіт у домашніх умовах.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *